La Pietra Di Giada Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 60 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Deze 60 m² La Pietra Di Giada Villa Syracuse ligt op circa 5 minuten wandelafstand van de catacomben van Santa Lucia en biedt snelle toegang tot bezienswaardigheden in de buurt.

    De 1-slaapkamer villa is amper 250 meter van de Kerk van Santa Lucia al Sepolcro en op een steenworp afstand van Natura Sicula gesitueerd. Gasten vinden de Kathedraal van Syracuse binnen 25 minuten lopen van het vakantiehuis.

    De 1-badkamer accommodatie heeft een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven in een kitchenette voor self-catering. Top 13 Food and Cocktail serveert Italiaanse gerechten en is binnen minder dan 1 km hier vandaan gelegen. De gesitueerde in Syracuse La Pietra Di Giada Villa is ook binnen het bereik van Euripide est bushalte gelegen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 10:00 tot 11:00
    Licentienummer19089017C209829,IT089017C2HZPU7UQK

    Kameropties bij La Pietra Di Giada Villa Syracuse

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    La Pietra Di Giada Villa Syracuse Andere info foto La Pietra Di Giada Villa Syracuse Skyline foto La Pietra Di Giada Villa Syracuse Wastafels foto La Pietra Di Giada Villa Syracuse Mensen foto La Pietra Di Giada Villa Syracuse Kamer foto La Pietra Di Giada Villa Syracuse Macro Details foto La Pietra Di Giada Villa Syracuse Logo foto La Pietra Di Giada Villa Syracuse Zakenleven foto La Pietra Di Giada Villa Syracuse Kamer foto La Pietra Di Giada Villa Syracuse Macro Details foto
    Huisje met 1 Slaapkamer

    Grootte: 60 m²

    Type bed: 1 kingsize bed en 1 slaapbank

    Meer informatie +

    Locatie bij La Pietra Di Giada Villa Syracuse

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van La Pietra Di Giada Villa Syracuse

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Italië

    Veelgestelde vragen

    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden bevinden zich in de buurt van La Pietra Di Giada Villa?
      Bezoekers kunnen gemakkelijk de Kerk van Santa Lucia al Sepolcro bereiken, gelegen amper 250 meter van La Pietra Di Giada Villa, of andere nabijgelegen bezienswaardigheden verkennen zoals de catacomben van Santa Lucia, gelegen op 5 minuten loopafstand ervandaan.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    La Pietra Di Giada Villa Syracuse